PEMI OUTDOOR SPORT

Naše firma vznikla v prosinci roku 1999 v 1.patře nově otevřeného polyfunkčního domu na ulici Palackého v Rožnově pod Radhoštěm na ploše 72 m2. V současné době se naše prodejna rozprostírá na ploše 170 m2.

Od založení se specializujeme na prodej kvalitního outdoorového vybavení od domácích i zahraničních výrobců. U nás nakoupíte prakticky vše, jak pro vysokohorskou turistiku a horolezectví, tak i pro kempování a pobyt v přírodě v létě i v zimě.

Držíme skladem pro uvedené aktivity široký sortiment zboží jako jsou stany, spacáky, bivakovací pytle, karimatky, alumatky, samonafukovačky, batohy, trekovou a lezeckou obuv, sandály, úvazky horolezecké i pracovní, viaferratové sety, karabiny, blokanty, vklíněnce a frendy, lana pracovní i dynamická, repšňury, smyčky, popruhy, mačky, cepíny, přilby horolezecké i lyžařské, hole trekové i nordic walking, krokoměry, vařiče, nádobí, příbory, termosky, svítilny, čelovky, krokoměry, brýle, sněžnice, skialpové vázání, tulení pásy, lepidla, lavinové vyhledávače, sondy a lopaty, hodinky, nože a další.

Zároveň u nás můžete nakoupit kvalitní oblečení pro pobyt v přírodě od termoprádla přes druhou vrstvu až po vrstvu poslední. Prodáváme oblečení téměř ze všech dostupných materiálů jako je GORE-TEX, CLIMATIC, GELANOTS, DRY PEAK, POWERTEX, DRYMAX, DRY-FLO, DOWN, TRIPLEPOIN, TACTEL, PERTEX, SOFTSHELL, POWER STRECH, WINDSTOPPER, NYLON, POLARTEC, TECNOPILE, EXTENDO, SMILE SKIN, MERINO, BIONIG SILVER, COOLMAX a další.

Najdete u nás i vybavení pro zimní sporty, jako je běžecké a sjezdové lyžování, něco málo i pro skalpinismus..

Přijďte se podívat k nám na "valachy". Naši zaměstnanci vám ochotně poradí a vysvětlí, co dané vybavení umí a k čemu je který materiál vhodný.

Camping gaz Pinguin
Merrell
Asolo Beal
Lasting Warmpeace
HIGHPOINT Directalpine
Regatta Singingrock
Aku Tila
Husky Senzor
Lowa Petzl
Meindl Lizard
Fizan Haven
Leki Yate
Trimm Triop
úvod | členské slevy | akční nabídka | o firmě | odkazy | kontakty

Copyright (c) 2010 PEMI OUTDORR Sport, Rožnov pod Radhoštěm
design: EDAmfg, reklamaroznov.cz
web by kapsia.com

vstup do administrace