Oblečení

Oblečení je velmi široký pojem, nicméně naší specializací se nám jej povedlo zúžit na oblečení určené převážně do hor, ale i na jiné sportovní aktivity. V různých odděleních tak u nás můžete najít první, druhou i třetí vrstvu (někteří i čtvrtou, pátou...). Náš sortiment obsahuje spoustu druhů a typů oblečení, jako například:

sportovně střižené kalhoty - nejen ty "celostrečové" v různých barevných kombinacích, ale i decentněji působící kalhoty, v nichž si z práce můžete vyrazit rovnou na dva dny pod stan. I u nás ale najdete také bavlněné kalhoty, převážně s velmi dobře známým ká

rovaným vzorem.

mikiny - nejen fleecové, ale také z dnes velmi oblíbeného Powerstretche, které zahřejí snad i ty největší zmrzlíky, pokud ne, jsou zde komfortně teplé skoro až bundy vyráběné z Polartecu. V menším měřítku nabízíme také bavlněné mikiny a to převážně "klokanky"

bavlněná trička - ta jsou zpravidla ve veselejších barvách s úsměvnými obrázky, které vždy poslouží jako milý dárek

"vrchni vrstva" - někdo za ni považuje Softshell, někdo požaduje již bundu i kalhoty z nepromokavých, tedy membránových materiálů - tomu jsme se přizpůsobili a nabízíme tak široké řady těchto výrobků v různých cenových relacích.

ostatní maličkosti - ponožky, rukavice apod. jsou pochopitelně také nedílnou, leckdy základní součástí vybavení, proto nechybí ani v naší nabídce.

Axon Warmpeace
Berghaus Directalpine
Husky
Pinguin Regatta
Rejoice CMP (CAMPAGNOLLO)
HIGHPOINT Ternua
Trimm Tila
úvod | členské slevy | akční nabídka | o firmě | odkazy | kontakty

Copyright (c) 2010 PEMI OUTDORR Sport, Rožnov pod Radhoštěm
design: EDAmfg, reklamaroznov.cz
web by kapsia.com

vstup do administrace