Stany

Stanovat bez stanu se chodí těžce. Proto když už máte vše potřebné nakoupené, rádi Vás uvítáme a pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího možného stanu.

U nás si přijde na své 6-ti členná rodinka, která si chce vyjet na víkend na Šumavu stejně jako dvojice dobrodruhů mířící zdolávat nejvyšší vrcholky naší planety.

Opět máme na výběr z několika značek a spousty jejich modelů, mezi kterými si každý najde svůj druhý domov. Před výběrem: opět by mělo být jasné, kdy, kde a v jakém počtu se chystáme stanovat.

Stan s parametry a technologiemi určenými pro kempové stanování těžko obstojí v horách, proto se zaměříme na vodní sloupce podlážky a tropika, dále si jako u většiny věcí uvědomíme, zda jej budeme nosit na zádech, nebo ne a váhu tím pádem řešit nebudeme. V zimě není od věci mít ke stanu sněhový pás.

K počtu lidí - v nouzi se místo najde vždycky, ale těžko "narvete" 7 lidí do stanu pro dva (pokud ano, gratulace:-)) a také myslete na to, že krosny, pokud je nebudete chtít nechat venku, také určité místo zaberou.

Husky
Pinguin Pinguin
Trimm  
úvod | členské slevy | akční nabídka | o firmě | odkazy | kontakty

Copyright (c) 2010 PEMI OUTDORR Sport, Rožnov pod Radhoštěm
design: EDAmfg, reklamaroznov.cz
web by kapsia.com

vstup do administrace